All for Joomla All for Webmasters

Kontakt: 604 78 09 81

O nas...

Koci Brylant *PL - hodowla kotów brytyjskich.

Domowa hodowla kotów brytyjskich Koci Brylant *PL to efekt długoletniej miłości do zwierząt i to nie tylko kotów. W zasadzie od najmłodszych lat w domu zawsze były z nami jakieś zwierzaczki - od tych bardzo małych, latający, pływających aż po koty :) Zwierzęta traktujemy jako pełnoprawnych domowników. Nie są zamykane w osobnych pomieszczeniach itd. Naszym kociakom staramy się zapewnić jak najlepsze warunki życia. Otrzymują najwyższej jakości karmy oraz różne suplementy diety, minerały i witaminy. To wszystko sprawia że prawidłowo się rozwijają, mają zdrową i pięknie sierść oraz nie chorują.

Kocięta z naszej hodowli są prawidłowo przygotowane do zamieszkania w nowym domu. Podstawową rzeczą jest czystość - są nauczone korzystania z kuwety od pierwszych dni kiedy zaczynają samodzielnie chodzić. Druga bardzo istotna sprawa to korzystanie z drapaka - tego też są uczone od małego.Maluszki udając się do nowego domku są odrobaczone, zaszczepione, przebadane przez weterynarza oraz otrzymują: prawdziwy wielopokoleniowy rodowód FPL (Felis Polonia), książeczkę zdrowia, wyprawkę na pierwsze dni życia w nowym domku oraz umowę kupna-sprzedaży kota. 

Hodowla Koci Brylant *PL to legalna hodowla zarejestrowana w Cat Club Feniks - klub ten podlega pod Polską Federację Felinologiczną Felis Polonia.
Koty z naszej hodowli posiadając prawdziwy rodowód Felis Polonia uznawany na całym świecie mogą brać udział w wystawach i pokazach.